| mariusQ a întrebat:

Cat costa un mouse de laptop?

8 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Un mouse bun costa cam 30-40 RON.
Eu am un mouse optic pe care am dat 3 lei si deja am un an de cand il folosesc si inca merge ca nou.Iti recomand si tie unul.Este ieftin si bun.

| Andrei233 a răspuns:

Eu am mouse fara fir.M-a costat 30 RON happy

| positivity a răspuns:

Cam între 15-20 lei.

Răspuns utilizator avertizat
| MaNDwN a răspuns:

Un mouse cat de cat bun costa de la 20 lei pana la maxim 60 lei big grin dar poti gasi si sub 20 lei, depinde pentru ce iti trebuie mouse-ul big grin si iti recomand Logitech, eu l-am achizitionat cu 50 lei si sunt foarte mulumit de el. nu e special facut pentru gaming, dar merge ca uns big grin sper ca te-am ajutat big grin

| XAnonimaXAnonima a răspuns:

Intre 24 si 30 de leihappy

| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Nu exista mouse de laptop si mouse de P.C. Probabil te-ai referit la unul mai mic dar te anunt ca ala merge si pe P.C! Depinde... daca vrei sa te tina dai 40-45 RON o sa te tine in jur de 2-3 ani, adica eu am dat 45 ron pe mouse acum 2 ani si inca il am si nu imi face nici cea mai mica problema. Daca nu ai bani ia-ti unul mai modest: 15-20 Lei. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Oly19 a răspuns:

Costa 50 lei un mouse pentru laptop.