| Ramona_5995 a întrebat:

Cat de bine poti vedea printr. un microscop cu marire pana la 900 x?
happy
Cei care aveti, pareri, ceva?
Ma tenteaza ideea sa imi achizitionez unul, dar nu stiu cat de bun este. happy
P. S.: Nu vreau pentru "savanti", vreau doar ca un HOBBY big grin.

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Pai teoretic mareste de 900 de ori, tu trebuie sa stii daca e bun pentru ceea ce vrei sa faci cu el

1 răspuns:
| Ramona_5995 explică:

Mersi, pai as vrea sa vad thinking Nu stiu, de ex. sa pun doua trei picaturi de sange si sa vad sangele asa din interior thinking
Nu stiu cum sa ti explic blushing.