| ana_5516 a întrebat:

Cat de bune sunt telefoanele Lg? Eu am auzit ceva cum ca nu ar tine bateria prea mult

6 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Nu generaliza. Nu poti pune toate telefoanele LG "in aceeasi oala".
Cand cumperi un telefon verifica si durata in regim de asteptare(stand-by) durata convorbire si capacitate baterie. Toate trebuie sa aiba valori cat mai mari.

| EuAli a răspuns:

In prezent folosesc un telefon LG cu touchscreen si sunt multumit de el.Ai dreptate la baterie(doar partial)ca la un model de LG pe care l-am avut mai demult, deodata(de la un an de folosinta) intr-o zi se termina bateria. LG, dupa parerea mea e o marca buna, nu pot sa spun ca e excelent, dar nici proasta.

| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Lg sunt cele mai slabe. Am avut 3 telfoane LG. si e adevarat. Bateria nu tine nici macar o zi.
Incearca Nokia (sunt cele mai bune ) sau Samsung happy

| aleeee a răspuns:

Salut. Iti spun eu, sunt praf. Am si eu un LG GT405 din vara anului trecut, si dupa o saptamana de la data de la care l-am luat mi l-au dus in Bucuresti 4 zile, ca deja nu mai functiona normal. Si dupa vreo 2 luni, din nou, nu mai mergea touchscreen-ul deloc. Puteam doar sa deblochez telefonul si sa fac poze. Si sa schimb volumul. E varza rau firma asta. Nu are nici o legatura cu telefoanele.
Te sfatuiesc sa nu iti iei LG, oricum, barfa. Pa, pa.

| ski a răspuns:

Eu am un LG si bateria ma tine cam o saptamana daca nu il folosesc, si daca il butonez mereu ma tine o zi laughing

| Ella_5066 a răspuns:

Sunt chiar naspalitike nu-ti lua! Mai bine ia-ti un Nokia 7230 iii chiar super si nici nu ii chiar asa de scump