| xjustfearless a întrebat:

Cat e tariful yahoo-ul pe tel? adica cati euro iti ia daca intri pe mess, pe mobil?

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Activeaza-ti obtiunea ca sa ai internet gratis o luna si stai pe yahoo fara griji.

| Floreenofficial a răspuns:

Nu platesti nimic! e gratuit! platesti doar netul la compania ta de telefonie mobila cat stii tu ca este...

| Flash a răspuns:

Yahoo-ul nu te taxeaza pentru statul pe mess, nici macar pe mobil, operatorul e cel ce te taxeaza, din cate stiu e 1, 2 euro pe MB, mai bine iti activezi o oferta cu net pe mobil.

| Rizer a răspuns:

Ca sa te conectezi iti ia vreo 10 centi si daca vb cu cineva iit vreo 3 centi de fiecare data cand trimiti ceva(adica canc vb cu cineva)

| micutz2k a răspuns:

Salut!

orange are o optiune: wap unlimited si te costa 3, 5 eur/luna. Timp de o luna poti sa navighezi pe wap fara sa platesti alte taxe. Sper ca ti-am fost de ajutor!