| teiube a întrebat:

Cate adrese de mail poate avea o persoana si cum imi poat face cat mai multe?

Răspuns Câştigător
| andrei690 a răspuns:

Inainte, iti puteai face cat doreai, acum, trebuie sa adaugi un numar de telefon neaparat si sa il confirmi, deci cate numere de telefon ai happy

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Ca sa citez manelistii ''Fara numar''laughing

| AntoniaOrman a răspuns:

Cate vrea.Cum si-a facut-o si pe prima.

| cotinel a răspuns:

Cate oresti nu are cine sa te verifice, iar pentru a iti faace mai multe trebuie sa mergi pe site-ul preferat (exemplu:Gmail, Yahoo, MSN...) si sa dai la creeare cont nou sau create new account daca e in engleza big grin