| deffect a întrebat:

Cate ore stati pe messenger?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

4-8 ore/zi.

29 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

5 minutelaughingmai mult pe TPUhappydaca trebuie sa vorbesc cu cineva important stau, daca nu intru sa vad cine e si ieslaughing

| RooN a răspuns:

2 ore maxim in rest are idlelaughing ca sunt plecat pe afara.big grin

| Deea a răspuns:

3-4 pe zi big grin

| AlecSSyA a răspuns:

Depinde. Odata am stat si 12 ore.Acum am lasat-o mai moale.:d

| Razvan a răspuns:

2 orewinking

| Ionutzsa a răspuns:

Nici macar o ora.
Cand mi-am bagat netul [in urma cu 2-3 ani] intram zilnic, eram obsedata laughing
De aproape 1 an, am alte preocupari, prefer sa deschid laptopul sa ma uit la un film, sa ascult muzica in timp ce citesc articole interesant, sa ma joc.
Intru pe "mess" doar daca am de vorbit ceva cu cineva si nu mai am minute, nu-l gasesc la telefon sau n-am nr lui. big grin

| Fl4sh3rON a răspuns:

1-2 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi de obicei, mai mult de o jumatate de ora, nu stau niciodata.

| ionut1980 a răspuns:

Maxim o ora si doar pentru discutii ce implica si schimb/trimitere de fisiere, link-uri, etc.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Stau doar cateva minute.nu vad de ce as sta ore intregi, sa-mi stric ochii.

| Larette a răspuns:

Maxim jumatate de ora.

| DeMentaa a răspuns:

Cam 3 2 ore

| LOADING █████████99% a răspuns:

Pai eu sunt pe id dar intre timp stau pe alte siteuri

| WestSid3 a răspuns:

2-6 ore happy tu?

| Antonimu a răspuns:

Pai las messengerul deschis si ma duc la tv, sau ma uit la un film, mai citesc cateva articole pe net, dorm... deci nu stau prea mult.

| OnWeed a răspuns:

Cam 3-8 ore pe zi.

| Victoria a răspuns:

Messengerul il las deschis toata ziua, insa vorbesc pe mess doar cu cei pe care nu-i cunosc in realitate, pentru ca cu cei cunoscuti vb la telefon si in realitate.

| deffect explică:

@sandy bell eu stau mult.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Eu intru sa askult mzuika sau sa intru pe diferite situri si vb pe mess in acelasi timp.

| Katiee^^ a răspuns:

4-5/zi happy
Cel mai mult am stat 13 ore laughing [ asta a fost in vacanta happy ].

| Elena1234456 a răspuns:

Vreo doua ore pe ziwinking. Doar pentru prieteni.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde happy 3-8 orebig grin

| Demoiselle a răspuns:

Foarte sincera: in timpul saptamanii 20 de minute/zi in intervale... iar in weekend cam 2-3 oretongue.

| Slowmotioon a răspuns:

Sincer...am stat de seara de la 6 pina dimineata la 10... dar un lucru a fost taree.Am avut o durere de cappppwinking Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore... doar pe invisible tongue

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Ore...stau 8, dar per total nu vb decat vreo 30 minute

| remusinho a răspuns:

Cam o ora la doua-trei zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: