| Allan2005 a întrebat:

Câți ani te ține un telefon pliabil? De exemplu Samsung Galaxy flip 6 sau Google Pixel fold? Merita cumpărat vreo unul dintre ele? Sunt mai durabile decât cele neaplicabile? Am văzut pe internet comentarii și pro și contra unii ziceau că țin foarte mult alții din contra că după un timp se înnegrește display-ul acolo unde vine zona de închidere oare merita sa dau un upgrade la telefon dacă am Samsung Galaxy S22 cumpărat acum 2 ani?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Câți ani te ține un telefon pliabil?"

te ține exact atâta cât ai tu grijă de el. Dar să păstrezi un tel mai mult de 3 ani e o dovadă de calicie cruntă!

| Cipi1212 a răspuns:

Un telefon bun ar trebui să țină vreo 4-5 ani cel puțin.