| Giant123456 a întrebat:

Căutați-mi un site în care să fiu moderator! Am încercat brainly, n-am ajuns moderator. Chiar dacă am răspunsuri complete sau cât de cât moderatorii mi le şterge şi mă împiedică să ajung moderator. Am încercat pouetpu în care poți posta nivele Super Mario Flash şi Super Mario Flash 2 şi este un site american. Am postat un nivel şi e frumos şi dezvoltat şi m-au votat ceilalți cu note mici sad Am votat şi eu cu note mici pe nivele slabe dar moderatorii mi-au şters voturile sad Pe ambele site-uri "brainly" şi "pouetpu" moderatorii îmi şterg răspunsurile şi voturile pe celălalt. Aş fi fericit să moderez şi eu un site. Dacă nu îmi găsiți site-ul explicați-mi cum să-mi fac propriul meu site, să aibă ceilalți dreptul să-şi facă conturi, dar eu să am grijă dacă cineva vorbește urât pe site-ul meu şi atunci le şterg conturile. Iar dacă utilizatorii postează opere proaste sau nereușite pe site sau ceva de genu' să le şterg.
Întrebarea aceasta e foarte serioasă. Vreau răspunsuri complete şi decente şi să-mi fie de folos. Mulțumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"moderatorii mi le şterge şi mă împiedică să ajung moderator"... laughing
Saracutu de tine!

| Giant123456 explică (pentru K0sti):

Asta nu-i gluma! E serios! Ori ma ajuti, ori valea. Aici nu-i gluma. Eu vreau raspunsuri decente si complete. Cauta un site care pot ajunge moderator cu adevarat, nu ca brainly si pouetpu!

| K0sti a răspuns (pentru Giant123456):

Ia modereaza tu manualul de limba romana mai bine si lasa tampeniile!

| Giant123456 explică (pentru K0sti):

Valea! Nu esti de ajutor. Ma ajuti de ma rupi

| Neagug27 a răspuns:

Mai copile. ce sa cauti pe brainly.ro cand tu poate enervezi moderatorii aia. poate ei acum rad in hohote de chestia asta =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) +

| Neagug27 a răspuns (pentru Neagug27):

Am uitat sa zic. Funda? rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))