| robertosi a întrebat:

Ce alegeti dintre nokia n97, nokia n97, nokia n900, motorola milestone, blackberry bold 9700?

21 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Fiecare are plusuri sau minusuri... cel mai stabil ar ramane n97, n900 probleme la gps, motorola milestone(droid) nu l-am testat.

| ionutz49 a răspuns:

Ce nokiaa n97 :O. Vad ca toti ati ales n97 eu prefer milestone inainte la n97, voi stiti ce sistem de operare are n97 si ce are n900 sau milestone? MILESTONE=android, N900=maemo, asa ca oricare dintre astea 2 il lasa in fund pe n97.Iti fac un top:1ªN900, 2ªmilestone, 3ªn97, 4ªmini si 5 blackberry( nu am niciunu ditre astea am un x10happy

| bOse a răspuns:

N900, maemo happy

| Vogelspinne a răspuns:

Nokua n 97 big grin are un prieten este un telefon convenabil big grin

| catthshshshs a răspuns:

Motorola Milestone!

| Carlaaa a răspuns:

N 97 mini.
Are fratele meu, si nu stiu de ce ale voastre fac figuri.
Daca mi-as permite, n97'le mi l'as lua.
happy

| ladyfoarfeca a răspuns:

Blackberry bold 9700. asta e mai rafinat X:si in plus nokia n97 nu este bun deloc eu am nokia n97 si nu st mutumita se blocheaza mereu. si nu l-am scapat jos niciodata

| ana_3219 a răspuns:

Nokia n 97 music edition. are 3 difuzoare pentru muzica, editor video, un fel de photoshop in miniatura dar care e marfa, pozele ies super! poate citii mai multe documente de formate diferite gen. txt,. doc, xcel, etc. am iesit cu el afara din tara si isi fixa ora dupa fusul orar respectiv singur...sunt f f f f multumita de el!

| 123098lolol a răspuns:

Nokia N97 Mini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milestone.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia n97

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokie n97.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N97 albwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola milestone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorola milestone

| Me_5216 a răspuns:

Milestone...

| roxyroxy_5043 a răspuns:

Nokia n97 happy

| costa9963 a răspuns:

Nokia N97 mini negru

| Maria_Amalia_1994 a răspuns:

Eu as alege Nokia n97 deoarece este ff bun.te descurci cu el..cineva are un n97 si ii merge perfect :d. sper ca iti este de folos sfatul meu...