| ĂăăAlexandra a întrebat:

Ce anti-virus imi recomandati? Unul gratis fara trial si sa turbeze de sa-mi umple ecranul ca avastul. Multumesc

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Eu am avg free edition 2012, poti sa-l incerci si tu...

| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca ai windows cu licenta, iti recomand Microsoft Security Essentials:

http://windows.microsoft.com/en-US/windows/products/security-essentials

| spaghetty a răspuns:

AVAST
Pentru ca poti sa iti faci licenta gratiuta 365 de zile daca iti faci cont la ei si merge perfect antivirusul.AVG si AVIRA si restul care le-am avut mergeau naspa si se stricau in o saptamana+ca, consumau mai multe resurse avastul consuma mult mai putine

| bogdyronaldo99 a răspuns:

AVG 2012, Avast