| Utilizatoare123 a întrebat:

Ce aplicatie e buna si sigura (fara virusi) pentru monitorizarea pasilor? Vreau sa fac zilnic 10 000 de pasi.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Punct cardio il descarci de pe googleplay pe telefon, ăla iti arata cu exactitate pasii facuti intr-o zi si caloriile consumate

| mihai69 a răspuns:

Un smartwatch. Sau o brățară de fitness.

| TheGentleman a răspuns:

SamsungHealth

+
orice smartphone are contor de pași by default

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei health ( daca mai exista). Într-o zi am făcut și 45.000 pași.

| 47red a răspuns:

Eu o folosesc pe cea preinstalata pe telefon pentru mai multe chestii nu doar nr de pasi, Samsung Health. Ar trebui ca toti producatorii sa aiba aplicatia lor fitness.