| Tarabostes a întrebat:

Ce aplicatii pentru android aveti? Vreau doar denumirea exacta insotita si o descriere scurta si primiti o funda.

Răspuns Câştigător
| airflow a răspuns:

Memomry Booster! iti inchdie automat din aplicatiile care ruleaza in background si nu iti trebuiesc in acel moment, poti seta si aplicatiile pe care sa nu le inchida niciodata.
e foarte bun pentru ca iti creste viata bateriei si plus ca se misca mult mai bine tableta, smartphone-ul etc ce ai tu pe acolo, incearca l o sa fii multumit/a