| M3ntosana a întrebat:

Ce as putea sa fac sa ma impac cu fostul' prieten?sadAm fost impreuna 5 luni si ne-am despartit.As vrea sa ne impacam, dar nu stiu cum sa ii zic.Nu pot sa-i dau un buzz pe mess si sa ii spun asa pur si simplu.laughingMentionez ca am inceput sa vb in fiecare seara de saptamana. asta, inainte nu vb asa,(ori se baga el in seama, ori se baga tot el in seama cand dau eu un mass sau d statushappy )Acum nu stiu ce sa cred...ca vrea si el sa ne impacam sau ca vb pur si simplu cu mine ca amicihee hee Voi ce credeti...thinking Cum as putea sa ii spun?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cred ca e si el interesat. Daca nu s-ar fi gandit la o posibila impacare, te-ar fi ignorat sau maxim - ti-ar fi raspuns rar si super sec. Probabil il mai atragi si se simte si el singur fara tine. Cand se va evi momentul potrivit, incearca sa abordezi subiectul, vezi ce-ti zice.
Bafta!winking

| DiDi a răspuns:

Depinde. Eu zic ca ar trebui sa-l inviti la o plimbare, la un film sau la un suc, si cred ca totul va veni de la sine.happy

| shadovv a răspuns:

"Nu pot sa-i dau un buzz pe mess si sa ii spun asa pur si simplu"
ba da poti

| dulcik a răspuns:

Pai din moment ce te baga in seama insemna ca inca il mai atragi cu ceva si ca nu ii esti indiferenta absolut deloc.Mai dati-va inca o sansa poate va functiona relatia.Mult succes.

| Grunwaldmantuitorul a răspuns:

Trebuie sa te intrebi pe tine Daca mai exsta atractie intre voi doi? nu te minti Ascultati instinctul inascut si urmeaza-l,