| Mimi26567 a întrebat:

Ce ati alege intre un Asus VivoBook 15 Intel Core i5 si un Lenovo IdeaPad Slim 3 Intel Core i5?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as alege un laptop cu procesor care se termina in H nu în U, procesor de gaming, de ce? Procesorul este componenta ceea mai importanta, sâmbătă am făcut un Vivo Bock la 2800 de lei, mie îmi plac și ca stil și că performanța

| gabicoo a răspuns:

ASUS fără doar și poate.

| ReddY25 a răspuns:

Asus,top

| AdrianGht a răspuns:

Ambele variante sunt ok.
Daca gasesti un model ok pentru tine pe www.pcgarage.ro, iti las un cod de reducere valabil pentru aproape orice comanda pe site: VU2AATJJ
codul se introduce inainte de finalizarea comenzii in sectiunea cosul meu apasand pe "Ai un voucher, cupon de reducere sau card cadou? Click aici sa-l introduci."

| Anca018 a răspuns:

Asus este mult mai bun decat Lenovo - https://bit.ly/4d7qiJo