| Shiatat a întrebat:

Ce blog imi permite sa am o tema ( blogger.com ) asemanatore cu asta?

file:///C:/Documents%20and%20Settings/B.Danut/Desktop/Cl ub%20Penguin%20Cheats%202012%20-%20ClubPenguinCP.png

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Ești băiat dăștept rău!
Cum te aștepți să vizualizăm noi, un fișier situat la tine în PC?

| κλάους a răspuns:

Http://postimage.com

Imaginea care ai postat`o, de fapt calea catre aacea imagine, nu ne este de folos, pentru ca este situat la tine in calculator. DAca noi (sau cei care au windows :D ) merg la ce ai postat tu, nu o sa le arate nimic, pentru ca nu au imaginea ClubPenguinCP.png

Mai pe scurt, de acum sa uploadezi imaginile pe un site special (unul dintre ele este si postimage.com).

Bafta.