| GabiD a întrebat:

Ce e cu modul avion al telefoanelor?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un mod in care telefonul nu emite si nu receptioneaza unde (fie ele wifi sau gsm)

3 răspunsuri:
| FrateleAndrei a răspuns:

Modul avion inseamna ca il poti folosi pe avion.Eu am incercat. Poti incerca.

| Alex_Alecs_1999 a răspuns:

Il activezi si apoi arunci telefonul. al meu a si zburat

| MrJok3RR a răspuns:

Adica acnd esti in avion nu te poate suna nimeni. Ii da ca nu ai semnal dar cand til setezi nu trebuie neaparat sa fi in avion merge si cand esti pe afara exemplu funda?
A si inca ceva daca joci samp baga-ma la mesu tau joker_mr66@yahoo.com am sv nou deschis trebuie palyeir dau admin daca mai aduci si tu dap big grin