| Punctulets a întrebat:

Ce este cu rank-ul ala? Ce sens are? Cel mai bun raspuns, funda

4 răspunsuri:
| alexno2 a răspuns:

Rankul are sens adica iti arata pe cel loc esti de exemplu in rank esti pe locul 10 intelegi big grin

| ProjectJackpot a răspuns:

Prin rank se deosebesc oamenii de valoare(care ajuta) de cei fara valoare(care iau site-ul in batjoc sau stau doar cu mana intinsa )

| Valentin_5229 a răspuns:

Rank'ul este pozitia in care te afli p site.Adica o mica ierarhiehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rank-ul reprezinta locul pe care esti in clasamentul TPU.Cu cat este mai mic, cu atat este mai bine, deci esti mai in fata.Ca sa il ai mai mic, trebuie sa fii cat mai activ(a) pe site, chiar si cand dai un vot conteaza.