| alejinxique a întrebat:

Ce este de facut ca sa nu mai trebuiasca atunci cand repornesc mozilla sa intru in task manager si sa dau end task la firefox? Mentionez ca am Windows 7, iar memoria ram nu este o problema.(

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cred ca Mozilla are probleme in ultima vreme, si la mine merge foarte greu dar nu am probleme cind vreau sa-l inchid

| alejinxique explică:

Am ultima versiune de firefox. Si chiar sterg saptamanal fisierele temorare din registry cu programul tune up utillities.

| LaMisto a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mie si prietenului meu ...nu am gasit nicio solutie...in afara de task manager

| AdrianIoan a răspuns:

Dezinstaleaza mozilla, cureti registrii si fisierele temporare cu ccleaner si reinstalezi ultima versiune de mozilla. bafta