| anonim_4396 a întrebat:

Ce este "SCSI Pass Through Direct" sau SPTD precsurtat?happyAm instalat DAEMON Tools Lite si imi arata in meniul de instalare daca vreau sa instalez sau nu SPTD (Versiunea 1.81 in cazul meu).Eu l-am instalat dar nu stiu ce inseamna si la ce foloseste, daca ar sti cineva sa imi explice asta as fi tare fericit!laughingwinking

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

SPTD sunt driverele necesare pentru a functiona DVD-ul virtual de la Daemon.