| Girly97 a întrebat:

Ce face Facebook atunci cand ziua de nastere a unui utilizator este 29 februarie?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ii ureaza La multi ani.

| ziftode a răspuns:

Crapa tot Facebook si te cauta FBI-ul ca de ce le-ai stricat jucaria big grin

evident ca o sa iti sara ziua de nastere daca anul nu e bisect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti ureaza la multi ani pe 28 februarie.

| gogu220 a răspuns:

Îi mănâncă bomboanele în fiecare an, şi o dată la patru ani i le dă. ha ha.

| ibaal a răspuns:

Ce sa faca!? Respecta calendarul, ca doar nu sunt mai cu mot si pun ei ziua-n plus pe Facebooklaughing

| KidoCox8 a răspuns:

Te trezesti cu Marcel Zacarberg la usa cu un tort si o sampanie