| NicusorYo a întrebat:

Ce firme care distribuie pliante in judetul Hunedoara, municipiul Hunedoara stiti? Fundawinking

1 răspuns:
| jolidon a răspuns:

hee hee cred ca te referi la cei care angajeaza promoteri ca sa distribuie pliante la trecatori. poti incerca la Vodafone, Orange, cosmote, orice alt magazin deschis de curand sau care are promotii. in general trebuie sa arati bine si sa fii prietenos. vezi si tu pe unde sunt promotii si intreaba. eu ma tot angajez la asa ceva dar mie imi pica din cer. efectiv se intampla sa fiu omul potrivit la momentul potrivit si iar imi pica un job de promoterlaughing)

succes