| crystyano37 a întrebat:

Ce format trebuie sa aiba videoclipurile pentru un lcd de masina?

Răspuns Câştigător
| Ovidiuflorentin a răspuns:

Suporta formatele avi, si videoclipurile divx daca ai suport divx...
Resolutia formatelor avi ar trebui sa fie de 720*586, audio aac mp3 ac3 etc si video divx mpeg, frame rate 30 fps and 10mbps bitrate.
Poti sa folosesti superc converter ca sa le convertezi... Bafta!

| crystyano37 explică (pentru Ovidiuflorentin):

Merg si avi, dar. face niste figuri, merge bine cat merge, iar dupa merge in slow moution cateva secunde, iar merge bine, iar face la fel. acum le fac in format mp4. Oare o sa mearga bine?

| Ovidiuflorentin a răspuns (pentru crystyano37):

Cred ca da...winking Bafta!