| AlxGoliatH a întrebat:

Ce imi recomandati dintre Lg optimus sol si Huawei ascned g300, avand in vedere ca eu vreau pe viitorul meu smartphone sa ma joc,sa ascult muzica, putin net si alte aplicatii.La Huawei ascend g300 sunt putin confuz pe unele site-rui am auzit ca este un best buy iar pe altele am auzit ca e varza pentru ca e na,,Huawei,,.Ce parere aveti, pe care mi-l recomandati dintre cele 2? Daca se poate av vrea avantaje si dezavantaje, Dau FUNDA cu sigurantawinking

4 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Nu stiu cati bani ai, dar Ace 2 mi se pare tare, de la Mediadot: http://www.mediadot.ro/......nyx-black/

Bafta!

| AidaIoana a răspuns:

Vrei sa faci bani online gratis? Inregistreaza-te aici " http://socialbirth.com/? ref=1475" Da likeuri, subscribe youtube, tot felul de chestii care se fac imediat si gata.Rabdare trebuie sa ai.

| TranceAVB a răspuns:

Lg optimus! o alegere foarte buna, Huawei fiind un model de telefon mobil copiat de la altii schimbind displeyul si matrita