| tudorr a întrebat:

Ce inseamana rank? Adica atunci cand intru pe profilul meu de TPU, in dreapta imi arata rank xxxxxx din 67xxxxx. Dau fundita, chestia aia pe care o asteptati cu totii.

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Se refera la locul din clasament pe care esti pozitionat! Exista 67xxxxx utilizatori ai acestui site, si tu esti al xxxxxx-lea, conform punctajului acumulat!

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Rank = Rang. Adica inseamna locul pe care il ocupi. Poti ocupa un loc de la pana la 67687 ( momentan ). Cu cat mai aproape de primul loc cu atat mai bine.

| Cσσкiє a răspuns:

Tu ai Rank 5861 din 67687. 5861 înseamnă locul pe care eşti tu, şi 67687 numărul total al oamenilor de pe TPU.Noapte bună!:*.

| alexxy_8614 a răspuns:

Adica locul care il ocupi u in topul :cei mai activi cei mai buni de pe acest site

| Diana_1869 a răspuns:

Rank inseamna locul pe care il ocupi. happy

NOname
| NOname a răspuns:

Pastreaza fundita pentru altii! oh go onwinking Acel "cu totii", sa stii, ca este foarte deranjant.