| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna Low disk space? straight face ma enerveaza la culme imi tot apare in partea de jos(dreapta) a ecranului angry

Răspuns Câştigător
| DaNy3L95 a răspuns:

Inseamna ca mai ai putina memorie libera in C. intra in my computer, dai click de dreapta pe c, proprietati si disk clenup

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca nu mai ai spatiu pe hard disk adica pe calc incearca sa stergi niste chesti din calc

| SilviuCSM a răspuns:

Inseamna ca nu mai ai spatiu in disk`ul C. Muta filme, jocuri sau muzica in alte partitii sau sterge ceva.

| katalyn27 a răspuns:

O partitie este pe cale sa fie plina, mai ai cativa mb disponibili, presupun ca C:/ este plin trebuie sa sergi datele care nu iti mai trebuie sau sa le muti in alta partitie, ex: poze, muzica, programe

| Piticaaa a răspuns:

Atunci cand ramai fara Gb in local disk C. Adica trebuie sa faci curatenie in calculator.

| Lola Landers_8821 a răspuns:

Da... se intampla sa nu mai ai spatiu in pc straight face
Low Disk Space = Spatiu limitat

straight face

nu iti mai merge sa bagi nimic in pc trebuie sa dezinstalezi ceva sau eventual sa schimbi windows-ul:p

fundita?batting eyelashes

| AndreySeagal a răspuns:

Inseamna ca nu ai destul spatiu in una din unitatile de memorie din pc tauwinking si cand e plina ce-a cu windowsu lucreaza greu

| yomanu a răspuns:

Inseamna cu nu mai ai spatiu pe hard
poti folosi si CCleaner aici il poti descarca http://www.piriform.com/ccleaner
TUTORIAL CCLEANER http://www.youtube.com/watch?v=e_HhI8Z9yXs

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pe partitia care ti'o indică ai foarte puţina memorie liberă si din cauza asta îţi lucrează calculatorul greu.Mai şterge din ce nu ai nevoie sau mută pe o alta partiţie mai liberă happy

| Gosh. a răspuns:

Hey happy
Inseamna ca nu ai destul spatiu, fie pe C, fie pe D.
Incerca sa mai stergi ce nu iti trebuie! happy