| Mihai_7203 a întrebat:

Ce inseamna windows stabil?

Răspuns Câştigător
| cannabiss6 a răspuns:

Un windows stabil este un windows care nu se blochează și care rulează bine sau chiar perfect. Cel mai stabil windows este windows 7, dacă nu te ține PC-ul sigur te va ține windows xp sp3 (neapărat sp3, e cel mai stabil)

8 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Adica un windows care nu iti da "ecrane albastre" tot timpulwinking in mare parte cam asta e ideea simpla

| Bybanu a răspuns:

Sa nu se blocheze, sa nu contina bug-uri, erori...

| matrixismyname a răspuns:

Adica nu ai probleme cu el, se misca bine, nu da erori/bluescreen cu toate driverele la zi, etc.

| reky a răspuns:

Daca ai probleme cu genuine downloadeaza remove wga. ti-l dezinstaleaza repede.succes

| georgecl a răspuns:

Pai.in primul rand sa Windwos-ul fie original, cu licenta cumparata de tine, pentru a nu avea probleme cu Windows Genuine.
Drivere instalate corect.
Antivirus.
Instalezi doar programele care iti folosesc, nu umpli PC-ul cu tot felul` de prostii.
Partitia in care ai instalat Windowsul incearca sa nu o aglomerezi cu prea multe fisiere.

| MrCernea a răspuns:

Adica sa nu fie Beta ( in proba, dabia aparut) si tu ai un win stabil laughing

| Alexandra_2197 a răspuns:

La ce te referi? in ce continut?

| dya_7401 a răspuns:

Adica sa nu ai nici un fel de probleme cu el si sa ai doar unul singur adica trebuie sa stergi celalt windows din calculator pe care il aveai inainte sati instalezi un windows nou! sau daca ai probleme cu activarea adica sa nu poti pune imaginea pe ecran trebuie sa til activezi cu un program de pe net doar atata stiu despre chestia sat sper ca ti-am fost de ajutor!