| EduardTPU a întrebat:

Ce ipod/mp4 imi recomandati? As vrea unul mic, usor de prins de haine, curele, etc. cu ecran. Eu as opta pentru un ipod nano touch de la apple dar acum nu stiu voi ce parere aveti, ce altceva imi recomandati?

4 răspunsuri:
| EduardTPU explică:

@rolly3342 : care e problema ta, sau ce te deranjeaza? laughing Cred ca nu ai inteles care este rostul site-ului! In primul rand eu sunt curios ca doar eu am intrebat rolling on the floor Acum ca tu raspunzi numai la intrebarile care ti se par interesante, este un criteriu personal pe care nu era nevoie sa-l impartasesti si cu altii.Eu sunt de parere ca la o intrebare raspunzi pentru ca STII si pentru ca vrei sa ajuti pe cineva! In al doilea rand mi se pare aiurea sa raspunzi la o intrebare cu o alta intrebare,daca nu stii,te abtii! Iar in al treilea rand: daca nu-ti pasa nu imi raspundeai, si era mai bine pentru amandoi, tembelule!

| EduardTPU explică:

@rolly3342 Cand am zis "as opta pentru un ipod nano..." intentia mea a fost ca sa-i ajut pe cei care vor sa-mi raspunda sa-si faca o idee a produsului care m-ar interesa.Nu am pus intrebarea ca sa ma laud ca imi permit un ipod nano,dar se pare ca tu asa ai interpretat-o, iar raspunsul tau a fost raspunsul invidiei din tine, ca altfel nu-mi explic jignirea adusa la adresa mea.Completarea am facut-o cu intentia de a te lamuri,observand ca intelegi putin mai greu,iar asta nu e vina ta ci a "mamei nature" care te-a inzestrat cu o asa mare capacitate de intelegere, receptare, procesare a informatiilor!

| rolly3342 a răspuns:

Bravo esti tembel.cine e curios? sau vrei doar sa te dai mare ca vrei sa iti iei ipod? care e faza? ia-ti ce vrei nu te cunosc nu im pasa pa pa.

| rolly3342 a răspuns:

Pai atunci iti recomand:http://www.compari.ro/......16164/,dar stiu ca nu o sa tii cont de parerea mea. oricum du-te in magazine, nu vezi ca eu am fost singurul care ti-a raspuns la intrebare, deci da-ti singur seama ca nimanui nu prea ii pasa ce iti cumperi tu.