| YusukeUrameshi a întrebat:

Ce jocuri frumoase imi merg daca am 2GB RAM placa Video 128mb si proccesor 2.8? funda:X

Răspuns Câştigător
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Ce-i vorbiti atata,, ai destul de mult,,, pai ""flatout 2, gta san andreea, vice city, gta 3,, moto gp delta force 3.....etc funda?

11 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Aproape orice joc o sa iti mearga.

| Seby90 a răspuns:

Placa de baza 128mb? :O :O
Nimic nu-ti merge oricum.

| nfs10 a răspuns (pentru Seby90):

Bai alafraer ..cum sa nu ii mearga ma nimic daca eu am jucat pe 128 mb video 1 gb ram si 2.8 ghz test drive unlimited 1! cati ani ai frate?

| Seby90 a răspuns (pentru nfs10):

23. Si l-ai jucat cu 20 fps si detalii minime 800x600.

Test drie unlimited e din. ce an? 2007? Realizezi ca suntem in 2013 nu? Nu ai facut nici o minune.

Calmeaza-te.

| nfs10 a răspuns (pentru Seby90):

Pai da ma! si el are 2 gb ram deci are mai mult ca mine si cum sa nu ii mearga nimic! hai sa fim seriosi

| AHappyDay a răspuns:

Spune ce windows ai.
Nu o sa iti mearga mai nimic.
1. Ai puntin ram.
2.Placa video este groaznic de slaba(precizeaza tipul, nVIDIA, radeon si modelul, daca spui doar memoria este egal cu 0).
3.Procesorul este bunicel dar nu stralucit(spune tipul, amd sau Intel).
Dupa ce raspunzi la aceste intrebari ESENTIALE o sa iti spun ce jocuri iti merg.

| Moldoveanul a răspuns:

Dupa cum au spus ceilalti, tu nu ai dat destule detalii. 2 GB RAM, dar ce tip e RAM-ul? DDR, DDR2 sau DDR3? Ce frecventa (e important)? Placa video as putea spune ca e slabuta, iar procesorul are 2, 8 GHz, dar nu imi dau seama cate nuclee are. Poate sa aiba 1, 2, (slabe sanse pentru restul) 3, 4, 6 sau 8.
Daca e sa presupun ca ai luat calculatorul asamblat (nu ai luat componentele separat), atunci calculatorul tau are:
Procesor single core de 2, 8 GHz, cel mai probabil Intel;
2GB RAM DDR2, 800 MHz;
Placa video ATI (?) de 128 MB, 64 biti.
Din nou, am presupus. Asta inseamna ca ce am scris acolo pot fi aberatii.
Totusi, daca ce am scris acolo e adevarat, atunci configuratia ta o sa iti dea batai de cap (setari low sau nu se deschid) pentru jocurile din perioada 2007 --> prezent.

| nfs10 a răspuns:

Ii merg mai multe jocuri cum sa nu-i mearga eu pe al meu am dual core 2.9 1 gb ram si placa vido de 256 mb incorporata si am jucat orice joc

| b0rN2KyLL a răspuns:

» Mafia 1
» Max Payne 2
» Call Of Duty 1 / 2
» Medal Of Honor
» Fifa 2007 / 2008 / 2009
» Spider Man Ultimate / 1 / 2
» Pes 2007 / 2008 / 2009
» MotoGP 2
» Formula 1 2009
» Gta 3
» Gta SA:MP

| Carstea_Victor_Bogdan_1988 a răspuns:

Nu mai vb ma merg absolut toate jocurile care au cofiguratia calculatorului lu yusuke intra pe siteu-l asta si vei vedea ce de jocuri bune vei gasi http://www.gamerslove.com/free/games-128mb-video-graphic-card/page/5/ bafta