| ShadowNinjas a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe >- Microsoft Windows XP Proffesional Version 2002 Service Pack 3, Celeron(R) Dual Core CPU T3000, 1.80 GHz 1.75 GHz, 2.92 GB of Ram?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu prea multe. E un laptop batran si probabil ca are gpu integrat(e o presupunere).

| al3xander a răspuns:

Http://www.techpowerup.com/gpuz/ un program pentru detalii la placa video. pentru a vedea daca un joc merge sau nu iti recomand site-ul asta http://www.systemrequirementslab.com/cyri iti trebuie java instalat http://www.java.com/en/download/chrome.jsp?locale=en

| ShadowNinjas explică:

Cand dau sa aflu placa video imi spune n/a... Nu inteleg ce poate fi.

| Casey24 a răspuns:

Ce placa video ai, conteaza cel mai mult?

| ShadowNinjas explică (pentru Casey24):

Cum o pot afla, fara a scoate placa video ( am laptop )?

| aLeXsNs a răspuns (pentru ShadowNinjas):

Daca-i windowsxp scrie in run dxdiag si dai la display si ai acolo.

| RaduGsm23 a răspuns:

Dai la Start > Run... si scrii dxdiag
Acolo iti vei afla toate detalile despre calculator sau laptop!