| Ovidiu a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati oentru un copil de 14 ani?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea care-ti plac laughingce conteaza daca scrie +12 sau +18

| RoCkeRitZaa a răspuns:

Metin, 4story, warcraft, prince of persia etc.big grin fundabatting eyelashes?

| RRC a răspuns:

Need for speed most wanted, hot prustuit, etc. Metin, euro truck simulator

| Hades09 a răspuns:

Depinde ce preferi... daca vrei strategie iti recomand dawn of war 2 chaos rising de asemenea retribution... daca preferi actiune ia call of duty black ops (multiplayerul este farmecul din cauza ca capaignul dureaza vreo 8 ore) iar daca vrei curse de masini si tot odata adrenalina iti recomand split second. funda?

| Ангел_Твой_1999 a răspuns:

La 14 ani si te socoti copil e prostesshte