| bestfully a întrebat:

Ce laptop cat de cat performant se incadreaza in pretul de 2000 ron?(2o milioane). Banuiesc ca s-au mai ieftinit. Acum cativa ani un laptop slabut era in jur de 2000 ron. Acum e altfel?

3 răspunsuri:
| alejinxique a răspuns:

Este in real (eu sunt din Oradea) laptop Lenovo g550g la pretul de 2000 lei. Are 4gb ram, procesorul de 2000. sistemul de operare e windows 7.http://www.oferte-noi.info/wp-content/uploads/2010/09/real2.jpg. Articolul e din 2010. Saptamana trecuta inca aveau laptopul pe raft in Realul din Oradea. E versiunea imbunatatita. Eu am acelasi laptop cumparat de acolo in septembrie 2009. Acum i-au mai pus imbunatatiri. Eu sunt foarte multumita de el.

| CariKet a răspuns:

Laptop Fujitsu LifeBook AH530, 15.6", Intel Core i3 380M, 2. 53GHz, 3GB, 500GB, Intel GMA HD, FreeDos, Negru + G Data Antivirus 2011 3 Luni (in stoc furnizor)
Sisteme / Laptop / Notebook
Fujitsu Siemens
1 989.96 RON

TVA inclus

| FrumoasaDeeutza a răspuns:

Fujitsu Siemens, il am si eu de 5 ani si nu so stricat