| ASDbahhh a întrebat:

Ce magazin online de componente pc si periferice stiti care, atunci cand cumpar ceva primesc " puncte de fidelitate" cu care pot apoi cumpara alte lucruri?

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Chestia cu puncte de fidelitate o gasesti la majoritatea magazinelor, e o strategie, nu reprezinta cine stie ce, pentru 1000 sau 10000 de puncte de fidelitate... care in realitate valoreaza 5 sau 10 lei nu faci mai nimic. Poti negocia un discount, daca o cumpar de la dvs. etc... ce discount imi oferiti. Oricum, tot pe acolo ajungi, dar poti avea noroc la un magazin care are promotie (sau produse resigilate). O sursa, chiar daca e desfacuta (la resigilate), in realitate ea este sigilata (pe carcasa metalica) doar la ambalaj. Puncte de fidelitate stiu ca au cei de la PCFun!