| blackrain a întrebat:

Ce marca de laptopuri credeti ca e mai buna? in afara de apple, pentru ca sunt prea scumpe, cu toate ca imi plac, dar nici chiar atat de mut. deci, ce marca preferati? si dc?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.stii care e treaba, fiecare marca indiferent de nume are unele modele bune si unele slabe!
...de obicei tine de pret!
.ti-as recomanda sa te uiti la Toshiba si Dell!
...dar cel mai bun laptop mi se pare Sony vaio. chiar daca e ceva mai scump!

| micky a răspuns:

Cele mai bune laptop-uri sunt de la Dell si HP, tinand cont de faptul ca sunt marci americane.

| redQueen a răspuns:

Pai ar fi ACER, ASUS sau Toshiba. Sunt printre cele mai bune marci de laptopuri. Am un Toshiba de 3 ani si se comporta de parca ar fi nou, bateria il tine 2 ore si ceva. Bafta!