| nVidiaGeforceGT a întrebat:

Ce merita mai mult :

Un playstation 3

sau un PC ÎNBUNĂTĂȚIT cu COMPONENTE FOARTE BUNE

sau un tele GALAXY S4

astept pareri big grin big grin big grin
merci

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai un ps3 e 1200 lei.
2. nu stiu ce inbunatatesti tu la pc si nici ce pc ai acum.
3. s4 e 1600-1700 lei
4. tine strict de tine ce cumperi si ce vrei sa faci cu ele.

| hp8510p a răspuns:

Din toate cele 3 spuse de tine al alege telefonul.Playstation-ul e cam vechi si te costa ceva bani si jocurile+un tv led sau un monitor cu hdmi, sa bagi bani intr-un pc mai vechi nu cred ca este o idee buna(inlocuiesti ceva si se strica altceva)

| piratuu a răspuns:

Eu as alege un PC.

| modjolica a răspuns:

Pai depinde de tine. Daca vrei sa te dai mare cand iesi in oras, clar iti iei S4, daca stai mai mult in casa, Un playstation ar fi bun, doarece merge orice joc, dar ai nevoie si de o plasma buna.In locul tau as alege telefonul.La 16 ani(cazul meu) deja ai alte principii care exclud gaming-ul.

| Anonym985544 a răspuns:

Eu as cumpara un PC

| VanPersieJr a răspuns:

PC-ul.Nu e numai pentru gaming. Poti sa descarci filme muzica nu se stie cand ai nevoie