| liliana77any a întrebat:

Ce model de telefon mai aveti?

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oppo reno5 lite.

| Frank51 a răspuns:

Am un S23 ultra și plănuiesc să-l țin până crapă.

| ReddY25 a răspuns:

Samsung A15 5G

| mODIN a răspuns:

Redmi Note 9 Pro

| StoicAnalysis a răspuns:

Iphone 12 pro max. Luat SH. M-a tinut un an si ceva si planuiesc sa-l tin pana se strica de tot.

| Cipi1212 a răspuns:

Redmi, Allview

| DeMicUnCălător a răspuns:

În ultimii doi ani am avut S22 Ultra, Acum am comandat online S24 Ultra. Îmi ajunge pe Marți, abia aștept, am înțeles că are AI.

| JustStitch a răspuns:

Am Iphone 13 in prezent si sunt multumit de el, il am de 1 an jumate

| Mădăd26 a răspuns:

Oppo reno 5 G îsi face treaba mai mult decat bine, se încarca ultra rapid, nu se înteapa, comenzile sunt executate la secunda, stand non stop pe el bateria tine undeva la 13h

| aizen0567 a răspuns:

Un Samsung s 24

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru aizen0567):

Ce îți place cel mai mult la s24?

| aizen0567 a răspuns (pentru DeMicUnCălător):

Sa fiu sincer nu a fost un telefon pe care eu l-am vrut, am avut numai Huawei, am crescut cu ele cu interfața, setările, meniul și tot ce tine de huaweii.Așa ca să ți spun sincer sunt mulțumit de el dar nu are niciun lucru specific pentru care sa-mi placa

| Lola2024 a răspuns:

Iphone 15 pro

| Alexxxah a răspuns:

IPhone 15 pro max