| CRC98 a întrebat:

Ce nota dati la Tableta si ce v-a placut si ce nu?
FUNDA

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dau nota 11!
Nici macar nu ai precizat despre ce tableta e vorba sau te referi la tablete in general.

| CRC98 explică (pentru anonim_4396):

Ma refer la tablete happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1!
Nu le vad rostul!
O tableta nu va face niciodata ce poate face un telefon sau ce poate face un laptop.

| CalinBerindean a răspuns:

Tablete sunt ceva revolutionar, care te ajuta la munca dar daca nu te ajuta sa aduci un venit in plus nu are rost sa dai multi bani pe ea. Conteaza si ce fel de tableta ai daca este una moderna sau una ieftina, cea moderna este luata de obicei de vedete si de oamenii de afacere. Tableta iti poate usura munca daca lucrezi al birou si esti plecat din tara.