| odnoklassniki1234567890secrete a întrebat:

Ce nu-i cam bun la Windows Wista?

Răspuns Câştigător
| RăzvannRăzviii a răspuns:

Vista foloseștie mai multă memorie RAM la Aplicații, Jocuri. La fel este și Windows 7... Unii spun ca Windows 7 este Vista 2... Dar la Windows 7 nu ia chiar 1 GB RAM cât ia Vista. Eu oricum îți recomand să folosești Windows XP SP3 cu un skin de Vista/7

4 răspunsuri:
| RaVuL a răspuns:

Poi windows VISTA iti mananca rami foarte multi si nu iti merg toate jocurile daca ai un sistem bun poate sa iti functioneze bine
Fundaa

| nikol a răspuns:

Pai nu citeste unele fisiere se lucreaza mai greu cu el... Windows xp e bun si windows 7. Eu acu am windows 7 si nu am probleme cu el, citeste multe formate.

| TSO7 a răspuns:

In principiu cel mai mare dezavantaj este ca, consuma multe resurse. In rest e ok ca si celalalte Windows-uri. Bafta

| jazzusman a răspuns:

Ramai la XP, ai nevoie de Vista? daca nu atunci nu-ti fa upgrade, XP-ul e sfant, asta in cazul in care vrei neapara Windows