| T0T a întrebat:

Ce părere aveți de

http://www.emag.ro/......DW55XYBBM/

De ce e așa ieftină? Bate un gtx 970?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam acelasi pret si pe Amazon. Cat despre "batut" are jocuri care da jocuri care nu.
https://www.youtube.com/watch?v=k9cKZiJw6Pk

Daca te omori cu jocuri modate cei 8 gb de Vram vor face minuni

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow. nici sa imi fi ghicit una in cafea ca ultima funda e de la tine nu as fi crezut laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit ca si eu am avut funde de la Greyutz, dar de pe alte conturi cand inca nu ma bagase la lista de dusmani. rolling on the floor

19 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Mai bine iti iei un laptop..de 1500 de lei.

| T0T explică (pentru AvalohAlyn):

Îmi iau pc-ul pe componente. Dacă se strică ceva la un laptop e bulit de tot iar un laptop cu asemenea chestii costă mult. Nu vreau să iau orice.

| RAY a răspuns:

Wow chiar e foarte buna placa, un motiv ar fi craciunul si faptul ca poate nu s-a vandut, uitate la pareri ce scrie acolo, mie imi place cum arata si hardware

| J0B0MAT a răspuns:

La banii tai cred si eu ca e ieftina.

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Mda să vezi plăcile video de vreo 5000-8000 lei...

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Si alea sunt ieftine pentru tine, mai Grey.

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Sunt dacă îmi dai tu banii...

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

N-am...sad

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Faci rost.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Pai vin si fur de la tinewinking

| T0T explică (pentru J0B0MAT):

Nu ai cum.

| CPAElites a răspuns:

Gtx 970 este mai performanta cu 2 / 3% big grin

| T0T explică (pentru CPAElites):

Poți să îmi spui și de ce? Memoria și bus sunt mult peste, dar la nivelul frecvență stă un pic mai prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi, Laur-ențiu, tu chiar esti gamer, bă? laughing StarCraft 2 stii?

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Nu mă consider gamer dar mai joc din când în când câte ceva și măcar să joc calumea. Nu joc Star Craft. Nu pot considera pe nimeni de aici dușman, ci doar oarecum antipatic.

Răspuns utilizator avertizat
| iRejecT a răspuns:

Buna ziua, astazi o sa va prezint un sever nou de sa:mp, deocamdata 6/50 playeri, Va asteptam in numar cat mai mare
(Eventuri cu puncte premium, conturi premium, case, masini si bani).
Oferim level 3, 300k si 5pp la /bonus pentru incepatori.
Masini incepand de la 250.000$ pana la 40.000.000$ intr-un DS perfect.
Haide si tu pe:
HostName: GG-Zone | Server On. Incepatorii /bonus
Address: 93.114.82.86:7777
Players: 6 / 50
Ping: 16
Mode: RPG Romania v3.4.01
Language: RO/EN
Spune-ti ca va adus BlooDTwisT. Multumesc.