| sti a întrebat:

Ce părere aveți de noul Yahoo Messenger 10?

(il puteti descarca de aici: www.idownload.ro )

Răspuns Câştigător
| KiSS_4146 a răspuns:

E super
happy

21 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Eu folosesc încă versiunea 9, dacă nu o să-mi mai placă o să caut o versiune mai nouă.

| Ana213 a răspuns:

E aproape identic cu versiunea precedenta Ym 9, insa singura modificare de laudat este,, Y! Updates"(tabul din dreapta) care iti arata modificarile facute de contactele din lista ta. mi se pare tare faza.

| ViVi a răspuns:

E fainhappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu folosesc o versiune foarte veche. Si sunt multumita de ea. Cele noi incep sa ma plictiseasca. Nu vin cu mai nimic nou.

| alexdop21 a răspuns:

Il folosesc de ieri sau alaltaieri, dar tot ce vad diferit este interfata sa

| ing. a răspuns:

Super tarekiss. Mersi mult.Tocmai l`am downloadat.winking

| eliza a răspuns:

Si eu l-am downloadat ieri la fel nu vad ce e diferit la el da e misto!

| Casiana a răspuns:

Mie nu imi place cum apare cd dai web!

| just4fun_8801 a răspuns:

Mai bun decat precedentul dar totusi este inca in faza beta deci ar putea aparea anumite probleme

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

E mistobig grin

| alle_1861 a răspuns:

Este super, poti sa-ti verifici mailu mai usor. Si are un aspect nou mai dragut.

| inna a răspuns:

E super.

| Cryssy a răspuns:

Nu stiu...eu folosesc yahoo messenger 9... pentru ca am nevoie de multi mess, si am auzit ca nu a aparut inca multi mess pentru yahoo messenger 10, si nu imi este de folos asa...

| Lary a răspuns:

Nu e prea mult diferit de messenger 9.0big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de foarte mult timp folosesc functia "chat" din mail. Mi se pare cel mai usor si mai practic. Este adevarat ca nu poti trimite poze sau nu ai webcam, dar iti vezi mailurile si chatuiesti in acelasi loc. Pentru mine este cel mai bine asa. Pentru trimis poze instant sau webcam folosesc doar skype care este cel mai bun program.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E încă BETA și asta spune multe. E instabil, folosește multe resurse și are unele probleme cu interfața.
O să dureze mult timp până o să apară versiunea finală, atunci e bine să-l instalați.
@cryssy, multi messenger se poate pe orice versiune de YM în Windows cu un tweak în regiștrii.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are multe probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place ca are suport pentru skinuri cum e la ym9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Cryssy multi mess este in orice tip de messenger de la yahoo dar trebuie sa umbli in regedit

| alice_6789 a răspuns:

E dragut...

| Andrei_6410 a răspuns:

Eu inca folosesc varianta 9