| bogz a întrebat:

Ce parere aveti de briceagurile victorinox elvetiene? Sunt bune? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Daca sunt originale DA, sunt extraordinare. Doar ca trebuie sa ai grija pentru ca au aparut extrem de multe replici. Dar briceagurile elvetiene sunt la fel ca ceasurile elvetiene, adica printre cele mai bune din lume.

2 răspunsuri:
| webbusiness23 a răspuns:

Briceagurile elvetiene sunt printre cele mai bune din lume.
Pentru Victorinox se da garantie pe viata.
Adica nu 1, 2 sau 5 ani. Pe viata.
Asta inseamna ca sunt de calitate.
Uite un site cu briceaguri Victorinox originale, cu garantie: http://www.magazinoutdoor.ro/47-briceag-victorinox-swiss-army