| ALex_5652 a întrebat:

Ce parere aveti de Laptop LENOVO 310-15ISK, cel cu CPU i5. M-ar interesa o parere a unor persoane care s-au interesat la randul lor de PC-uri si compenentele lor. Folosesc laptopul pentru gaming, nu ma intereseaza grafica maxima, ci posibilitatea de a le juca cu un fps cat mai mare.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

920 m placa grafica e foarte slaba, cei drept un laptop nu-i pentru gaming asta e adevarul eu vreau sa imi iau asta

http://www.emag.ro/......DXKX7YBBM/

| Mihai1810 a răspuns:

Laptopurile nu sunt pentru gaming, doar cele ce depasesc 1000 euro. Daca vre gaming iti faci o configuratie. Ce buget ai?

| ALex_5652 explică (pentru Mihai1810):

Stiu faptul ca nu sunt destinate gamingului, dar nu imi permite bugetul sa imi pot face un PC pentru gaming si sa am un laptop de care ma pot folosi la job. Am zis sa la imbin pe amandoua.

| Mihai1810 a răspuns (pentru ALex_5652):

Ce specificatii are laptopul? Are procesor cu U la sfarsit? Daca da nu vei putea rula jocuri mai noi decat pe low la rezolutie mica.