| alexalx1234 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon? http://www.mediagalaxy.ro/......core-black

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Marime - buna, chiar mai mare decat normal - se apropie de o tableta.

Rezolutie ecran cam mica.

Ecranul pare a fi TN, deci nu IPS care s-ar fi vazut mai bine (IPS are culori si unghiuri de vizualizare mai bune).

Memoria - potrivita, dar se pare ca nu are loc pentru card de memorie SD, deci memoria e cam mica - cea interna de 8GB nu e disponibila toata, deci va fi cam mica.

Camera de 5 MP probabil nu are autofocus, imaginile nu vor fi de calitate, camera din fata e mica 0.3MP

Bateria - 3000 e destul de buna dar presupun ca e lipita si nu o poti schimba cu usurinta.

Mi-ar fi placut sa aiba slot pentru card SD, camera foto mai buna, baterie detasabila. Daca ar fi sa cumpar un telefon, lipsa cardului SD m-ar face sa nu cumpar modelul asta de telefon.

| iasmine12 a răspuns:

Este foarte frumos.