| Allan2005 a întrebat:

Ce părere aveți despre browserul Via? Mi l-a recomandat un amic, seamănă cu cel de la Samsung oarecum dar întrebarea este va fi mult mai sigur decât Google Chrome? Adică vor continua să îmi apară reclame idioate? Sincer din acest motiv am dezactivat Google Chrome dar la asta nu știu, voi ce părere aveți mă refer la browser pentru mobil nu desktop?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Folosește Opera Browser. Are VPN și AdBlock inclus. Fără reclame idioate și îți poți masca și IP-ul cu ajutorul VPN-ului. Îl folosesc și pe PC.