| InnA_3234 a întrebat:

Ce parere aveti despre lg gw520? (daca se poate din propria experienta) Raspunsul cu cele mai multe si folositoare date primeste fundita happyhappyhappy

2 răspunsuri:
| ov1d1u a răspuns:

Nu am experienţă cu aceste telefoane, dar din experienţa celorlalţi îţi recomand să te fereşti de telefoanele LG sau Samsung ce au sistem de operare propriu. Deşi arată bine şi nu stau chiar aşa rău la capitolul fiabilitate, o să îţi iasă peri albi când vine vorba de software şi mai ales din cauza performanţelor slabe ale acestuia.

| Mafy_2036 a răspuns:

Nu suna prea tare. mie nu mi se pare un telefon bun. iar tastatura aia e mai mult de bibelou. daca ti s-a dus banda la el adio telefon