| abc_5716 a întrebat:

Ce parere aveti despre samsung A877 impression?:X:X:X:angrymai dati si voi niste exemple daca stiti touch screen/tastatura qwerty big grinhee hee ).
Cine imi zice exact cat costa(dintr-un magazin cosmote.internity,germanos etc.) are fundita+vot:X:X

Toate raspunsurile vor primiiii cate un votbig grin

2 răspunsuri:
| perfusion a răspuns:

Păi mie unu nu îmi place.
Eu sunt "fan" al genului Nokia e63-71-72.Un telefon foarte bun. cu o mulţime de aplicaţii. Bateria ţine o grămadă.

| abc_5716 explică:

Mie nu-mi plac aceleabig grin mi se par badarane.sunt prea labartatebig grin