| Jenny_9204 a întrebat:

Ce parere aveti despre samsung f480?

4 răspunsuri:
| TzaCaNeL a răspuns:

E un telefon foarte bun.

Detin un astfel de telefon si pot spune ca sunt multumit. Meniu usor, camera de 5mpx foarte buna care face niste poze excelente, se aude foarte bine dar nu foarte tare. Touchscreen rezistent ( nu se sparge asa usor).

| 3ntzz a răspuns:

E frumos da nu prea :-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumos telefonul. Are o prietenă de-a mea. Îi place pentru că face poze clare. love struck

| IHateLuvStorys a răspuns:

De frumos e frumos, dar eu cand l-am cumparat nou nout mi se inchidea...deci iti dai seama sa cumperi un tel nou si sa-ti fie strikat din prima? L-am dus inapoi in Italia de unde l-am luat si mi l-au facut, dar nu te-as sfatui sa-l cumperibig grin