| TeyMar a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Y? As vrea toate plusurile si minusurile acestiu telefon.

Răspuns Câştigător
| cenusel a răspuns:

Hai sa vedem, daca vrei chestii tehnice uite http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Y-S5360-Pure-White.html
Dar parerea mea este ca acest yelefon este foarte mic, asa mi se pare, mai bine strange bani sa iti iei un sasung galaxy fit e mai bun ala

2 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Parerea mea e sa treci pe HTC iti recomand Htc Salsa sau explorer

| TeyMar explică:

Multumesc pentru raspunsuri si va voi urma sfatul.