| MukMinunatul a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul voyo.ro? cei care aveti abonament, as vrea sa imi fac si eu, dar vreau sa stiu dasa merita.Si inca ceva ce parere aveti despre tratatul ACTA semnat in secret in Japonia si de tara noastra? am inteles la stiri ca Romania nici nu a stiu in ce s-a bagat.laughing

2 răspunsuri:
| ursachy a răspuns:

Voyo e proiectul care e bine pregatit cand o sa fie legea acta prezenta, cei cu siteurile de genul asta o sa castige multi bani

| orang23 a răspuns:

Singurul lucru bun daca itifaci abonament pe voyoy este faptul ca nu mai este publicitate si cati poti qalege tu filmul pe care vrei sa-l vezi atat