| zxzx a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Blackberry 8520? Este ok si practic internetul?

1 răspuns:
| Alexsb2006 a răspuns:

E un telefon foarte practic, are un design frumos si multe functii. ecranu este unul foarte bun dar daca poti sa consideri un dezavantaj e faptul la nu are touchscreen are un senzor touch pentru navigatie, face poze bunicele. Da pentru internet e foarte ok... dar sa stii de un caz in care a crapat softu dupa 2 sau 3 saptamani dupa ce si l-a luat, dar nu a fost nici o problema deoarece era in garantie.