| bianka03 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG optimus chic? ma refer si la rezistenta in general la telefoanele LG.

1 răspuns:
| Cosmin1992 a răspuns:

Sfat prietenesc? nu iti lua LG. Orice alt telefon dar nu LG. Sunt ele facute unele sa fie dragute dar atat, dezamagesc la restul capitolelor. Mai bine cumparati un iphone 3gs(nu neaparat nou, telefoanele astea is de caramida nu se strica prea usor), e finutz si e foarte bun la poze / filmari/ muzica / mesaje/ internet tot ce vrei. Chiar si jocurile cele mai tari de pe piata tot pentru iphoneuri is facute...